Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

IELTS Hazırlık

IELTS ‘e hazırlık sürecinde LTTC’nin uzman kadrosu ile çalışabilirsiniz. Öncelikle başvuru yapacağınız üniversite, kurum ya da kuruluşların kaç puan istediğini öğrenin. Hedef belirlemek çalışma konusunda motivasyonunuzu arttıracaktır.      Uzman kadromuz sizin ihtiyacınıza yönelik bir program hazırlayarak sınavda zamanınızı doğru kontrol etmenizi ve yüksek skorlar elde etmenizi amaçlar.

Reading kısmı için soru çözümünün yanı sıra, kelime ve okuma egzersizleri yaparak bu alanda kendinizi geliştirmenize yardımcı oluruz.

Listening için dinleme egzersizleri yaparak analitik dinleme ve dinlerken etkili not tutma becerilerinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.

Writing kısmında ise daha önce çıkmış sorulara benzer sorular üzerinde çalışarak yazı yazma becerilerinizi geliştirmeye yönelik bir program sunuyoruz.

Speaking kısmında kendinizi ifade edebilmeniz için örnek sorular üzerinden konuşma egzersizleri yapıyoruz.

British Council  IELTS test venue olan LTTC’de  kurs süresince ücretsiz mock  testler yaparak sizleri sınava ve hedeflediğiniz skorlara hazırlıyoruz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et