Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Öğretmen Eğitimleri

Teaching Young Learners

Genç öğrencilere İngilizce öğretmek bazı zamanlar öğretmenler için kolay olmayabilir. Bu programda amaç genç öğrencilere öğretmenin dinamiklerinin ne olduğunu anlamak ve genç öğrencilere öğrenme deneyimleri boyunca yardımcı olacak yeni teknikler keşfetmeyi sağlamaktır. Eğitiminize daha fazla güven verecek daha öğrenci merkezli bir yöntemle daha genç öğrenci sınıflarını verimli ve etkili bir şekilde yönetmenin yeni yollarını keşfedeceksiniz.

Teaching Grammar

Öğrencileriniz için dilbilgisinin anlaşılmasını kolaylaştıracak etkinlik ve yöntemleri kullanarak verimli ve eğlenceli dilbilgisi dersleri verin. Dilbilgisini güvenle sunun ve öğrencinin başarısını en üst düzeye çıkarmak için tipik sorunlar bekleyin. Bu ders, gramer öğretimine en yaygın yaklaşımları, her yaklaşımın arkasındaki ilkeleri, artılarını ve eksilerini ve ne zaman kullanacaklarını açıklar. Dilbilgisi derslerinin, öğrencileriniz için ne kadar eğlenceli ve motive edici olabileceğini göreceksiniz.

How To Teach The Four Skills

Sınıfta kullanabileceğiniz iyi planlanmış dersler ve etkinlikler de dahil olmak üzere öğrencilerinizin okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini sunmanın, uygulamanın ve değerlendirmenin yeni yollarını keşfedin. Bu kurs, İngilizce dil becerilerini öğretmenin ne anlama geldiğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Clasroom Management

İyi sınıf yönetimi ve organizasyonu hem öğretmen hem de öğrenciler için derslerden daha fazla verim almalarında yardımcı olur. Öğretmenlerin çoğu, bir sınıfı nasıl organize edeceğini ve yöneteceğini sezgisel olarak bilir. Bu kurs, daha iyi tanımlanmış uluslararası standartlarda uygulamalara dayanarak, derslerin açık hedefleri ve ölçülebilir sonuçları, uygun materyalleri ve yardımcı aşamaları - daha sıcak, doldurucu ve öğrenme noktalarına odaklanmalarını sağlayan teknikleri kullanan bir yaklaşım ortaya koymaktadır. Öğretmenlerin kendi uygulamalarını keşfetmesine ve kanıtlanmış yöntemlerle geliştirmesine yardımcı olur - size daha fazla güven verir ve öğrencilerinizden en iyi şekilde yararlanmayı ve sınıfta öğretmeyi sağlar.

Teaching IELTS

IELTS, istihdam, yüksek öğrenim ve göçmenlik vb. konularında dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır. Başarılı bir şekilde tamamlanması için dil becerilerine yönelik strateji odaklı etkili bir çalışma gerektirir. Eğitim, IELTS sınavına hazırlanan öğrencilerin puanlarının ve dil becerileri performansının nasıl geliştirileceğine dair fikirler ve ipuçları kapsamında verilmektedir. Ayrıca ek malzemeler ve model cevapları olan bir mini test de bulunmaktadır.

Teaching One to One

Bu yeterlilik, bir öğretmenin, normal çoklu öğrenci sınıfı ortamından oldukça farklı olan bire bir derste öğretirken özellikle gereken bilgi ve becerileri öğrendiğini ve uygulayabildiğini göstermektedir. Öğretmenler bunun getirdiği yoğunlukla nasıl başa çıkılacağını ve bu tür bir öğretim için özel olarak oluşturulmuş veya uyarlanmış öğretim materyallerinin kullanımı ve tasarımını öğrenir. Öğretmeni bu zorlu fakat ödüllendirici eğitim alanını donatmak için ihtiyaç analizi ve hazırlama ile birlikte öğretmen rolleri gibi unsurlar araştırılmaktadır.

Teaching Pronunciation

Bu, öğrencilerinizin telaffuzlarını, vurgularını ve tonlamalarını geliştirmek için temel yaklaşımları, teknikleri ve ipuçlarını içeren kısa ve çok pratik bir derstir.

Teaching Vocabulary

Bu, öğretmenin kelime öğretme ve öğretme becerilerini geliştirmeyi amaçlayan kısa ve pratik bir derstir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et